Na humanitarnom koncertu folkloraša Dubrovačko-neretvanske županije pod nazivom "Srcem za Slavoniju" koji se sinoć održao u hotelu Valamar Lacroma skupljeno je 12 tisuća kuna i ukupan prihod od koncerta namijenjen je stradalima od poplava u Slavoniji.
Na koncertu su nastupili FA Linđo, KUD Čilipi, KUD Marko Marojica, KUD Stjepan Radić, KUD Sveti Juraj i Udruga Dubrovački primorski svatovi, uz gostovanje KUD Šokadija iz Starih Mikanovaca. Program je vodila Adriana Tomašić.