Župa:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Župa info    |   Župski đir    |

Mali oglasi

Početna / Župa / Sport /    Sve vijesti iz rubrike Sport

Mladi atletičar Andro Perkić na prijemu kod načelnika Nardellija

19.06.2019.

Općinski načelnik primio je Andra Perkića, mladog župskog atletičara, člana AK Dubrovnik koji je prošlog vikenda u Splitu  osvojio brončanu medalju na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete.

Andro je broncu osvojio u utrci na 1000 metara u jakoj konkurenciji od 25 trkača. Uz ovu broncu Perkić je bio 12 na 100 metara te četvrti s klupskom štafetom 4x300 metara.

Andro se atletikom bavi nepunih godinu dana, a ljubav se rodila nakon što je osvojio prvo mjesto na lanjskom humanitarnom Eko krossu kojeg je organizirala udruga Kurenat. U kratkom vremenu , u nepunih godinu dana treniranja pokazao je svoju izvrsnost koja se očitovala na natjecanju u Splitu gdje su nastupili atletičari iz 44 kluba Hrvatske, s preko 1000 startnih mjesta.

Načelnik Nardelli, čestitao je mladom župskom sportašu, uručio mu  prigodni poklon te mu zaželio daljnji uspjeh u  budućim natjecanjima.