Povodom proslave Dana Dubrovačko-neretvanske županije i blagdana njezinog zaštitnika sv. Leopolda Bogdana Mandića Dubrovačko-neretvanska županija daruje svojim sugrađanima koncert klapa u Kneževom dvoru u četvrtak 09. svibnja u 20 sati.
Na koncertu će nastupiti klape Kaše (Dubrovnik), Na kantunu (Opuzen), Porat (Lumbarda), Ragusa Vecchia (Cavtat, Konavle), Subrenum (Župa dubrovačka), Sv. Nikola (Metković) te ženska klapa Folklornog ansambla Linđo (Dubrovnik).
slučaju lošeg vremena koncert će se održati u Lazaretima, a ulaz je slobodan.