|
|
|
Grad | 14.12.2013. |
| FOTO: Veselo jutro ispred Cele, a večeras grupa Teatar u blagdanskom šatoru |
|
|
|
|
|
Dječica su danas bila presretna na Stradunu, ispred Cele, gdje ih je zabavljao Djed Božićnjak, vilenjak i klaun s balonima.
Bio je dio ovogodišnje Torte party koju već tradicionalno organizira dubrovačka Turistička zajednica, a ove im je godine od pomoći bio i Cafe bar Cele.
Sav prihod od prodanih torti koje su donirale medijske kuće i ugostitelji, namijenjen je Udruzi ''Poseban prijatelj'' koja se bavi savjetovanjem, edukacijom i pomoći roditeljima djece s posebnim potrebama i to za projekt ''Prijevoz djece s posebnim potrebama''.
Ova zabava dio je i božićne ponude Cele iz koje za večeras pozivaju na koncet grupe Teatar u blagdanskom šatoru, te ističu da se rezervacija stola može obaviti na broj mobitela 0994230300.
|
|
| GALERIJA |
|
|
|
|
| NAJČITANIJE (7 dana) |
|
| | |
|
|