Povodom božićnih blagdana župan Nikola Dobroslavić uputio je čestitku svim žiteljima:
„Poštovani žitelji Dubrovačko-neretvanske županije, dolazi nam naš najljepši, najradosniji blagdan – Božić.
Božić je blagdan duhovnosti, mira i obiteljskog zajedništva.
Neka nas Božić duhovno ojača, donese zdravlje i sklad u naše obitelji.
Želim Vam da blagdan provedete u radosti i zadovoljstvu s vašim najmilijima.
Sretan Vam i blagoslovljen Božić!
ŽUPAN
Nikola Dobroslavić ''