Na Izbornoj skupštini Turističke zajednice Grada Dubrovnika na kojoj su potvrđeni mandati novoimenovanim članovima, izabrani su novi članovi Turističkog vijeća, a usvojen je i rebalans Financijskog plana i programa rada za 2013. godinu, kojeg je u srpnju potvrdilo Turističko vijeće.
Dosadašnjem sazivu Skupštine je istekao mandat 23.studenog te su svi članovi gradske TZ imenovali svoje predstavnike u Skupštini koja ukupno ima četrdeset članova.
Skupština TZ Grada Dubrovnika sazvat će se ponovno 19. prosinca, radi usvajanja Programa rada i financijskog plana za 2014. godinu, a prethodit će joj prva sjednica novog saziva Turističkog vijeća, koja će biti 12. prosinca.
ČLANOVI SKUPŠTINE TZGD
HOTELSKA DJELATNOST
1. VALAMAR BABIN KUK – MARIN GULAN
2. VALAMAR BABIN KUK - TOMISLAV DUMANČIĆ
3. VALAMAR BABIN KUK - ANĐELKO SKVRCE
4. VALAMAR BABIN KUK - IVAN KARLIĆ
5. VALAMAR BABIN KUK- IVAN SABLJIĆ
6. JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI - KATIJA JERKOVIĆ
7. JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI - VLADO LUČIĆ
8. JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI - DANIJELA LEPEŠ
9. JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI - DAMIR LUKIĆ
10. JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI - JASNA ĐURKOVIĆ
11. RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK - SANDRA KUNICA
12. RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK - AYHAN BASCI
13. DUBROVAČKI VRTOVI SUNCA - PAUL UGLEŠIĆ
14. DUBROVAČKI VRTOVI SUNCA - PERICA ANDRIĆ
15. HOTELI MAESTRAL - ROBERT BUTORAC
16. IMPORTANNE RESORT - ROMANA ANTUNOVIĆ
17. GRAND HOTEL PARK - ERNA DILBEROVIĆ
18. HOTEL HILTON IMPERIJAL - ŽELJKO MILETIĆ
19. HOTEL LAPAD - VIVIAN KUCULO
20. IVKA DOO - ĐURO CAPOR
21. HOTEL LERO - NATAŠA BAŠIĆ
OSTALI
22. EXCELSA NEKRETNINE - ANTO RUSKOVIĆ
23. INA INDUSTRIJA NAFTE -MARO RADOVIĆ
24. EMBASSY FILMS - ERIKA MILUTIN DILLER
PRIVATNI SMJEŠTAJ I KAMP
25. PERVANOVO DOO - MATO KMETOVIĆ
26 PRIVATNI IZNAJMLJIVAČ - SVETOZAR ELAKOVIĆ
27. PRIVATNI IZNAJMLJIVAČ - ZLATAN MUSLIĆ
PROMET
28. LIBERTAS DUBROVNIK - ĐURO DERANJA
TRGOVINA
29. KONZUM - ZRINKA PRKAČIN
30. PEMO DOO - NIKOLA BUTIGAN
31. TISAK DD - TOMISLAV TABAK
PUTNIČKE AGENCIJE
32. ATLAS DD DUBRAVKA TEŽAK
33. ATLAS DD ŽELJKO BANOVIĆ
34. GULLIVER TRAVEL ANA HRNIĆ
35. MSC KRSTARENJA TONĆI IVANOVIĆ
36. KOMPAS DOO MARO SAVINOVIĆ
37. DUBROVNIK TRAVEL DANIEL MARUŠIĆ
UGOSTITELJSKA DJELATNOST
38. NAUTIKA DOO ERIH KOLAK
39. AFRIKA UGOSTITELJSKI OBRT LUKŠA FRANKOVIĆ
USLUŽNE DJELATNOSTI
40. PLOVPUT ANTONIO GRABOVAC
TURISTIČKO VIJEĆE
1. Ivo Rudenjak
2. Stanko Ljubić
3. Daniel Marušić
4. Katija Jerković
5. Tomislav Dumančić
6. Doris Peručić
7. Nataša Bašić
8. Vlaho Margaretić