Ponedjeljak, 24. ožujka 2025.



Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Mali oglasi

Početna / Zanimljivosti /

Olujno jugo pa bura

10.11.2013.


Na dubrovačkom području bi se početkom tjedna mogli očekivati mjestimice izraženiji pljuskovi i grmljavina te obilnija kiša. vjerojatnost grmljavine, obilna kiša, te mjestimice olujni udari juga i istočnjaka, posebno na otvorenome, a potom uz obalu jači udari bure, do 65 km/h. Prognoza je koju je preko Meteoalarma, izdao Državni hidrometeorološki zavod.

 

Prema Storm Chasers Dubrovnik na južnom Jadranu, u Dubrovniku, veći dio ponedjeljka će puhati jako jugo s olujnim udarima, a bura će zapuhati tek od kraja dana i, nemeteorološkim riječnikom, neće biti ništa posebno. 

 

Unutar Meteoalarma, servisa za vremenska upozorenje na ekstremno vrijeme, DHMZ je područje Istre, Kvarnera i podvelebitskog kanala izdao crveni, najveći stupanj upozorenja.  

 

U Gorskom kotaru i na  Platku u zaleđu Rijeke već pada jak snijeg, a temperatura je pala na 0,9°C, izvijestio je Crometeo.

 

U Hrvatsku je stigla ciklona sa sjevera Europe, koju je  Crometeo tim nazvao Teodor i koja će nam donijeti najjaču promjenu vremena u dosadašnjem tijeku jeseni.   

 

Najčitanije (7 dana)

Taksist prevarant uhićen na Brgatu
Dubrovačka policija razriješila aircash prijevaru
Sve više Poljaka stiže na jug Hrvatske


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini
OIB: 89930037338

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja